Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa mierzące się z problemem niepłodności do naszego Sanktuarium 11 i 18 czerwca.

Te czwartkowe spotkania potrwają od godz. 18 do 20 i odbędą się w sali domu parafialnego. Wstęp wolny.