W sobotę, 23 maja, zapraszamy wszystkich na Liturgię eucharystyczną z Wigilii Zesłania Ducha Świętego o godz. 22:00.

Wezmą w niej udział przedstawiciele prawie wszystkich wspólnot parafialnych i sanktuaryjnych oraz WSD Redemptorystów, a także jak ufamy liczni parafianie i przyjaciele Sanktuarium. Po uroczystej Eucharystii odbędzie się czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem do północy.